Barbara Studios – Скала Потамиа

1038

Вила Барбара се наоѓа во Скала Потамиа, на околу 180м одалеченост од плажа. Вилата располага само со двокреветни и трокреветни студиа, модерно опремени со мини кујна со прибор за јадење и готвење, фрижидер, клима (со доплата 5еур на ден) сопствен тоалет, ТВ, балкон, интернет.

Во самиот двор на вилата има место за дружење, скара, паркинг и катче за деца. Во нејзина близина има супермаркет, рибен ресторан, таверни, барови.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

Barbara Studios – Skala Potamia
http://www.barbara-studios.gr/
на 180 m од плажа Цена по соба
Термин Услуга Студио 1/2 Студио 1/3
08.06-15.06.2018 7 ноќевања 209 219
15.06-22.06.2018 7 ноќевања 269 279
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 328.9 338.9
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 369 379
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 409 419
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 449 459
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 469 479
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 469 479
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 469 479
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 469 479
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 449 459
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 399 409
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 319 329
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 269 279
14.09-21.09.2018 7 ноќевања 189 199
21.09-28.09.2018 7 ноќевања 109 119

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
  • Користење на Wi-Fi
  • Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во студиото
  • Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
  • Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро

Цената не вклучува:

  • Превоз
  • Патничко осигурување
  • Користење на клима уред  – 5евра на ден

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија- Тасос -Македонија :
• Скопје 50€ • Битола 55€
• Велес 50 €• Прилеп 55€
• Штип 55€ • Неготино 50€ • Струга 55€ • Радовиш 55€• Удово 50€
• Охрид 55€ • Струмица 55€
• Граничен премин 50€ • Кичево 55€ • Ресен 55€

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно.