Хотел Blue Сарти

8323

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден) .

На ПРОМО цените не следува попуст , првите 2 и последните 3 термина се промо цени.

FIRST MINUTE -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 20.12.2022, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2022, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 06.01.2023

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/2 еко 1/2 1/2 ssv 1/3 еко 1/3 градина 1/3 пог.море 1/3+1 1/4sv
20.05-27.05.2023 7 79 89 99 89 99 119 139 149
27.05-03.06.2023 7 109 119 129 119 129 159 179 189
03.06-10.06.2023 7 189 199 209 199 209 249 269 279
10.06-17.06.2023 7 269 299 319 299 319 339 359 369
17.06-24.06.2023 7 299 339 349 339 349 369 389 399
24.06-01.07.2023 7 359 399 419 399 419 429 469 479
01.07-08.07.2023 7 449 469 489 469 489 519 549 559
08.07-15.07.2023 7 449 469 489 469 489 519 549 559
15.07-22.07.2023 7 449 469 489 469 489 519 549 559
22.07-29.07.2023 7 489 519 539 519 539 569 599 609
29.07-05.08.2023 7 489 519 539 519 539 569 599 609
05.08-12.08.2023 7 489 519 539 519 539 569 599 609
12.08-19.08.2023 7 459 479 499 479 499 529 569 579
19.08-26.08.2023 7 369 399 389 399 389 429 479 489
26.08-02.09.2023 7 299 329 339 329 339 379 419 429
02.09-09.09.2023 7 219 239 249 239 249 279 309 329
09.09-16.09.2023 7 159 169 179 169 179 189 219 229
16.09-23.09.2023 7 109 129 119 129 119 149 159 169
23.09-30.09.2023 7 79 89 99 89 99 119 139 149

 

Превоз до Сарти нема да се одвива, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ