Хотел Дабаклар 4*

924

Хотел Dabaklar ****  лоциран е во центарот на градот ,а одалечен oколу 250 м од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 82 соби, базен, ресторан, лоби бар, , wi-fi. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, мини бар, балкон, телефон, ТВ и Wi-fi.

термини цена по особа термини

цена по особа

термини цена по особа
01.06-11.06

299 €

11.07-21.07

349€

20.08-30.08

349 €

 
06.06-16.06

299 €

16.07-26.07

349 €

25.08-04.09

349€

 
11.06-21.06

309 €

21.07-31.07

349 €

30.08-09.09

349€

 
16.06-26.06

309 €

26.07-05.08

349 €

04.09-14.09

319 €

 
21.06-01.07

319€

31.07-10.08

349 €

09.09-19.09

319 €

 
26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

349 €

14.09-24.09

319 €

 
01.07-11.07

349 €

10.08-20.08

349 €

19.09-29.09

309 €

 
06.07-16.07

349€

15.08-25.08

349€

23.09-04.10

309 €

 

Цените се дадени на база ноќевање со појадок и вечера ( HB ),клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години бесплатно, второ дете 50% попуст.
Деца од 6-11,99 години 50% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.