Хотел Golden Gate 3*

1226

Хотел  Golden Gate ***+ се наоѓа на околу 300 м. одалеченост од Ladies Beach и околу 2 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 80 соби, базен, лоби бар, ресторан, сеф на рецепција. Сите соби се трокреветни и располагаат со клима, споствена бања, фен, балкон, мини бар, ТВ, Wi-Fi.

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа  
01.06-11.06

289 €

11.07-21.07

329 €

20.08-30.08

329 €

 
06.06-16.06

289 €

16.07-26-07

329 €

25.08-04.09

309 €

 
11.06-21.06

289 €

21.07-31.07

329 €

30.08-09.09

299 €

 
16.06-26.06

289 €

26.07-05.08

329 €

04.09-14.09

289 €

 
21.06-01.07

299 €

31.07-10.08

329 €

09.09-19.09

289 €

 
26.06-06.07

309 €

05.08-15.08

329 €

14.09-24.09

289 €

 
01.07-11.07

329 €

10.08-20.08

329 €

19.09-29.09

289 €

 
06.07-16.07

329 €

15.08-25.08

329 €

23.09-04.10

289 €

 

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз .
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.