Хотел Мелике 3*

721

Хотел  Melike *** се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beachi  2 km  од центарот на градот. Хотелот расоплага со надворешен базен ,  со бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг . Хотелот има  72 соби, повекето се со поглед на море, опремени се со тв, мини бар,  wi –fi, фен за коса.

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

179 €

11.07-21.07

289 €

20.08-30.08

269 €

06.06-16.06

179 €

16.07-26-07

289 €

25.08-04.09

269 €

11.06-21.06

189 €

21.07-31.07

289 €

30.08-09.09

249 €

16.06-26.06

189 €

26.07-05.08

289 €

04.09-14.09

229 €

21.06-01.07

209 €

31.07-10.08

289 €

09.09-19.09

229 €

26.06-06.07

219 €

05.08-15.08

289 €

14.09-24.09

219 €

01.07-11.07

249 €

10.08-20.08

289 €

19.09-29.09

219 €

06.07-16.07

279 €

15.08-25.08

289 €

23.09-04.10

209 €

Во цената е вклучено автобуски превоз,клима, 10 ноќевања со појадок( шведска маса)
Доплата за полуппансион ( појадок и вечера ) е 30€ по лице
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.