Хотел Royal Palace

778

Хотел Royal Palace ****  се наоѓа на 2 км од центарот на градот, 5 км од плажата Ladies Beach,3 km од плажата Buda Beach. Хотелот има 157 соби 50 делукс соби ,секја со балкон,ТВ,мини бар,клима. Хотелот има внатрешен и надворешен ресторан, надворешен базен со детски дел,сауна, турска бања,фитенс…

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

364 €

11.07-21.07

416 €

20.08-30.08

416 €

06.06-16.06

364 €

16.07-26-07

416 €

25.08-04.09

375 €

11.06-21.06

364 €

21.07-31.07

416 €

30.08-09.09

375 €

16.06-26.06

364 €

26.07-05.08

416 €

04.09-14.09

364 €

21.06-01.07

364 €

31.07-10.08

416 €

09.09-19.09

364 €

26.06-06.07

364 €

05.08-15.08

416 €

14.09-24.09

364 €

01.07-11.07

384 €

10.08-20.08

416 €

19.09-29.09

325 €

06.07-16.07

400 €

15.08-25.08

416 €

23.09-04.10

325 €

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.
* доплата за делукс соби ,со поглед на море – инфо во агенција .