Ionian View

2435

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа, и нуди прекрасен поглед на Јонското море.

Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден единечен кревет) и апартман со една спална (еден брачен кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот кат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, балкон со поглед на море. Користењето на клима  уредот е со доплата на лице место од 5еур на ден.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На Промо цените не следува попуст и не се комбинира, не следува попуст за 2 последователни термини, првите три и последните два термина се Промо цени.

ВИЛА IONION VIEW– ВРАХОС
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќевања 1/3 студио  за 3 лица Апартман со 1 спална 1/4 Коментар
24.05-31.05.2023 7 109 129 Промо
31.05-07.06.2023 7 129 149 Промо
07.06-14.06.2023 7 199 219
14.06-21.06.2023 7 249 259
21.06-28.06.2023 7 299 329
28.06-05.07.2023 7 339 369
05.07-12.07.2023 7 459 549
12.07-19.07.2023 7 459 549
19.07-26.07.2023 7 459 549
26.07-02.08.2023 7 459 549
02.08-09.08.2023 7 489 579
09.08-16.08.2023 7 489 579
16.08-23.08.2023 7 449 479
23.08-30.08.2023 7 379 439
30.08-06.09.2023 7 299 349
06.09-13.09.2023 7 239 299
13.09-20.09.2023 7 149 179 Промо
20.09-27.09.2023 7 109 139 Промо

Кординати: 39.183983, 20.538913

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) -60€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • -Битола (спортска сала)-55€ по лице
  • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
  • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
  • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Го Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или промена на цената на горивото

Тимот на Го Травел Ви посакува пријатен одмор.