Ирини

2244

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сe што може апартманското сместување да
понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица. Сите студија и едноспални апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон. Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите на Јк Травел.

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,
со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија
т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплатаПрвите два и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 06.01.2023

ВИЛА ИРИНИ – ВРАХОС
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ. 1/4+1 студио 2/4+1 Апп  
24.05-31.05.2023 7 120 140 Промо цени
31.05-07.06.2023 7 170 190 Промо цени
07.06-14.06.2023 7 229 249  
14.06-21.06.2023 7 269 309  
21.06-28.06.2023 7 309 349  
28.06-05.07.2023 7 429 469  
05.07-12.07.2023 7 589 639  
12.07-19.07.2023 7 589 639  
19.07-26.07.2023 7 589 639  
26.07-02.08.2023 7 649 709  
02.08-09.08.2023 7 649 709  
09.08-16.08.2023 7 649 709  
16.08-23.08.2023 7 569 619  
23.08-30.08.2023 7 509 559  
30.08-06.09.2023 7 439 479  
06.09-13.09.2023 7 319 359  
13.09-20.09.2023 7 259 279  
20.09-27.09.2023 7 189 209 Промо цени

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • -Битола (Автобуска станица)-55€ по лице
  • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
  • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
  • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

ОСТАНАТИ УСЛОВИ

* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на ГО Травел

Тимот на Го Травел Ви посакува пријатен одмор.

Гпс координати: 39.174152, 20.550244

Адреса: Παραλία Βράχου, Βράχος Πρέβεζας, 48062

GPS:39.174152,20.550244