Вила Амели

1013

Вила Амели се наоѓа во централниот на 210 метри од плажа.
Во понудата на вила Амели се трикреветни студија.
Сите студија имаат основно опремена кујна, тоалет, тераса, телевизор, клима уред ( со доплата ).

 • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
 • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
 • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

10% попуст за резервација со 50% уплата до 28.02.2023
Доплата за остатокот од 50% до 30.04.2023

ВИЛА АМЕЛИ – ЛЕПТОКАРИЈА

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

термини ноќи студио 1/2 студио 1/3 студио 1/4
27.05-03.06.2023 7 69 89 99
03.06-10.06.2023 7 109 119 129
10.06-17.06.2023 7 139 149 159
17.06-24.06.2023 7 179 189 199
24.06-01.07.2023 7 209 229 239
01.07-08.07.2023 7 249 259 269
08.07-15.07.2023 7 269 279 289
15.07-22.07.2023 7 279 289 299
22.07-29.07.2023 7 309 319 329
29.07-05.08.2023 7 309 319 329
05.08-12.08.2023 7 309 319 329
12.08-19.08.2023 7 309 319 329
19.08-26.08.2023 7 299 309 319
26.08-02.09.2023. 7 269 289 299
02.09-09.09.2023 7 219 239 249
09.09-16.09.2023 7 179 199 209
16.09-23.09.2023 7 139 159 169
23.09-30.09.2023 7 89 99 109

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 40€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 40€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 40€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 40€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола -спортска сала– 35€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 35€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 40€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -40€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -40€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

– Деца до 1,99 години бесплатно

Го Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или ако настане промена на цената на горивата