Вила Бушати

3201

Вилата Бушати е реновирана пред 4 години.  Имa, трокреветни, трокреветни со помошен лежај (фотелја на отворање),  и студиа со 4 кревети (се наоѓаат на високо приземје и цената им е иста како и 1/3+1 студиата). Од плажа е оддалечена 50 метри. Студијата се опремени со кујна, клима, фрижидер, СМАРТ ТВ (можат да се поврзат со wi-fi од вилата). Во дворот на вилата има и скара, која можат клиентите да ја користат за своите потреби. Во вилата има паркинг кој е на располагање на клиентите. Има WI-FI со рутер на секој спрат. Вилата поседува и сосптвен агрегат во случај да дојде до прекин на ел. енергија.

 

ДУПЛЕКСОТ се наоѓа во стамбена зграда, чија надворешност не е атрактивна. Внатрешноста на апартманот е комплетно реновирана и поседува една дневна соба со два дупли каучи на пуштање (4 деца макс) и плус две спални соби една со француски една со одвоени кревети (кои по потреба се спојуваат) – опремен за ДВЕ ФАМИЛИИ(капацитет 6возр+2деца). Опремен е со кујна, клима, фрижидер, ТВ, WI-FI. Се наоѓа на 60 метри од плажа.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период Ноќ. 1/3 (студио за 3 лица) 1/4 (студио за 4 лица) 2/6 (дуплекс за 6 лица) Промо цени
03.06 – 10.06.2023 7 109 139 179 Промо цена
10.06 – 17.06.2023 7 209 229 279  
17.06 – 24.06.2023 7 239 269 309  
24.06 – 01.07.2023 7 269 289 349  
01.07 – 08.07.2023 7 319 339 409  
08.07 – 15.07.2023 7 359 389 459  
15.07 – 22.07.2023 7 359 389 459  
22.07 – 29.07.2023 7 359 389 459  
29.07 – 05.08.2023 7 379 409 489  
05.08 – 12.08.2023 7 379 409 489  
12.08 – 19.08.2023 7 379 409 489  
19.08 – 26.08.2023 7 349 379 439  
26.08 – 02.09.2023 7 309 339 409  
02.09 – 09.09.2023 7 209 229 279  
09.09 – 16.09.2023 7 179 199 239 Промо цена
16.09 – 23.09.2023 7 139 169 189 Промо цена

Цените во табелата се дадени ПО СТУДИО ЗА НАЕМ   7 ноќи – 8  дена, без превоз

Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку Грција:

-Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 55€ по лице

-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 65€ по лице

-Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 55€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку Грција:

-Битола (Транскоп) – 55€ по лице

-Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола – 55€

-Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 65€ по лице

-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -65€ по лице

-Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -65€ по лице

  • Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен