Вила Константинос

1342

На само 20м од плажа , веднаш до локалните кафанчиња и маркети, се наоѓа апартманот Константинос. Располага со две посебни спални, посебна кујна, 2 тераси од која помалата е со поглед на море, а другата поголемата со поглед према улица, посебно купатило,клима и WI-FI. Kапацитетот на овој апартман е за 6/7 лица. Неа Потидеа, место со огромните плажи за фамилијарен одмор со најмладите

Термин Ноќевања Цена за наем на АПП
03.06 – 10.06 7 200 евра
10.06 – 17.06 7 280 евра
17.06 – 24.06 7 350 евра
24.06 – 01.07 7 390 евра
01.07 – 08.07 7 515 евра
08.07 – 15.07 7 РАСПРОДАДЕН
15.07 – 22.07 7 РАСПРОДАДЕН
22.07 – 29.07 7 РАСПРОДАДЕН
29.07 – 05.08 7 РАСПРОДАДЕН
05.08 – 12.08 7 РАСПРОДАДЕН
    11.08 – 19.08 8 650 евра
19.08 – 26.08 7 485 евра
26.08 – 02.09 7 455 евра
02.09 – 09.09 7 379 евра
09.09 – 16.09 7 209 евра

-Цените се дадени за наем на апартман за 7 ноќи oсвен за терминот од 12.08-26.08 кој е за 8 ноќи без превоз. -Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд. -За резервација е задолжителна 30% аконтација од вкупната сума а остатокот на најдоцна 10 дена пред поаѓање. Во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа

Во цената на аранжманот е вклучено:
-Наем на апартман за 7 ноќевања -Користење на клима -Wi-fi /

Во цената на аранжманот не е вклучено:
Доплата за туристичка такса- 0.5€ од соба од ноќ од апартман, не од лице( Се доплаќа во самиот објект) -Доплата за превоз:35€ за возрасни, 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год, – бесплатно( не користи седиште) -Доплата за патничко осигурување

Напомени: -Check in во апартманот е после 14:00ч по локално време. Check out од апартманот е во 09:30ч по локално време.

Ве молиме пред да го напуштите апартманот да го исчистите. -На вратите од терасите има комарци 

-Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот на покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.