Вила Луиза

1822

Вила Луиза се наоѓа на прва линија од плажа, располага со трокреветни и четворокреветни апартмани. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI, и клима (се доплаќа 5 евра на ден). Апартманите 1/3+1 се лоцирани на приземје, први и втори спрат имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и 1 единечен кревет, плус софа во кујна. Апартман 1/3 лоцирани на први и втори кат, две простории, спална со еден брачен и еден единечен кревет и засебна кујна.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

ВРАХОС – ВИЛА ЛУИЗА
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќевања 1/3апп 1/3+1апп ПРОМО
24.05-31.05.2023 7 139 159 ПРОМО
31.05-07.06.2023 7 179 199 ПРОМО
07.06-14.06.2023 7 279 319
14.06-21.06.2023 7 319 349
21.06-28.06.2023 7 359 379
28.06-05.07.2023 7 409 429
05.07-12.07.2023 7 479 509
12.07-19.07.2023 7 479 509
19.07-26.07.2023 7 479 509
26.07-02.08.2023 7 509 539
02.08-09.08.2023 7 509 539
09.08-16.08.2023 7 509 539
16.08-23.08.2023 7 459 489
23.08-30.08.2023 7 369 399
30.08-06.09.2023 7 279 299
06.09-13.09.2023 7 219 239
13.09-20.09.2023 7 189 209 ПРОМО
20.09-27.09.2023 7 149 169 ПРОМО

 -Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) -60€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • -Битола (спортска сала)-55€ по лице
  • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
  • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
  • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )