Вила Мариа

1028

Вила Maria

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартман простран, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и  пространи тераси

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

1/4 Апартман 

Бр. ноќевања

19/05/2018 – 26/05/2018

 промо 59.00€ 

7*

26/05/2018 – 02/06/2018

 промо 69.00€ 

7*

02/06/2018 – 09/06/2018

99.00€ 

7*

09/06/2018 – 16/06/2018

129.00€ 

7*

16/06/2018 – 23/06/2018

159.00€ 

7*

23/06/2018 – 30/06/2018

179.00€ 

7*

30/06/2018 – 07/07/2018

370.00€ 

7

07/07/2018 – 14/07/2018

400.00€ 

7

14/07/2018 – 21/07/2018

430.00€ 

7

21/07/2018 – 28/07/2018

430.00€ 

7

28/07/2018 – 04/08/2018

430.00€ 

7

04/08/2018 – 11/08/2018

430.00€ 

7

11/08/2018 – 18/08/2018

430.00€ 

7

18/08/2018 – 25/08/2018

370.00€ 

7

25/08/2018 – 01/09/2018

179.00€ 

7*

01/09/2018 – 08/09/2018

129.00€ 

7*

08/09/2018 – 15/09/2018

109.00€ 

7*

15/09/2018 – 22/09/2018

79.00€ 

7*

Услови под кои важи аранжманот

– Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.
– Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.
– Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет
– Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.
– За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.
– Во секое студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.
– Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.
– Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
– Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.
– При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10€.
– Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот) 

Цена на превоз на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €

  • деца од 2 до 12 години: 25 €

  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)