Вила Миа

160

ВИЛА МИА /Леона 2/ – ЛЕТО 2020

Вила Миа се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/2 + 1/2 +1/3,  комплетно опремена  кујна во кoja има тросед, тоалет, тераси од сите соби, тв, интернет и клима која е вклучена во цената.

Попусти за комплетна уплата (не важат за промотивните цени):

до 29/02/2020   – 10%

до 30/04/2020   –   5%

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи  со вклучен превоз ,  во трипелкс апп плаќаат минимум 6 лица , останатите доплаќаат   35 евра.

– Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп    за 9  ноќи без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата

ПРЕВОЗ:  – 35  повратен билет за возрасни                                      

                –  25   за деца од 2-12 год

                –  дете до 2 годбесплатно без седиште