Вила Панајота

1745

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и релаксиран одмор.

Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.

Во нашата понуда располагаме со овие типови на соби:

Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби, комплетно ново изградени и реновирани

Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани.

Трокреветна соба на 1ви спрат.

Четворокреветна на приземје или  1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.

Сите соби содржат: сопствен тоалет, ТВ, интернет, чајна кујна, тераса, клима со доплата од 5еур.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

PANAGIOTA – SARTI
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/3 студио еко 1/3 стандард приземје 1/3 спрат 1/4 студио Коментaр
20.05-27.05.18 7 59 69 79 89 Промо
27.05-03.06.18 7 89 99 109 119 Промо
03.06-10.06.18 7 129 139 149 159  
10.06-17.06.18 7 169 199 209 229  
17.06-24.06.18 7 249 259 269 289  
24.06-01.07.18 7 309 319 339 359  
01.07-08.07.18 7 349 369 389 399  
08.07-15.07.18 7 369 389 399 419  
15.07-22.07.18 7 419 439 459 479  
22.07-29.07.18 7 429 449 469 489  
29.07-05.08.18 7 429 449 469 489  
05.08-12.08.18 7 429 449 469 489  
12.08-19.08.18 7 429 449 469 489  
19.08-26.08.18 7 399 419 439 449  
26.08-02.09.18 7 329 349 359 369  
02.09-09.09.18 7 249 269 279 289  
09.09-19.09.18 10 230 240 259 269 Промо
19.09-01.10.18 12 200 220 230 240 Промо

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни (35 евра)
  • За деца до 12 години (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.