Вила Панос

1181

Вила „Панос“ се наоѓа во Полихроно на 100 метри од плажата.
Иделна вила за сместување на семејства/фамилии.
Располага со 7 апартмани (дуплекс) кои располагаат со 6, во исклучителни ситуации 7  кревети.

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/6 ДУПЛЕКС
06.05 – 13.05 7*ПРОМО 35е(3 и 4 лице фиксно 35е)
13.05 – 20.05 7*ПРОМО 35е(3 и 4 лице фиксно 35е)
20.05 – 27.05 7*ПРОМО 45е(3 и 4 лице фиксно 35е)
27.05 – 03.06 7*ПРОМО 55е(3 и 4 лице фиксно 35е)
03.06 – 10.06 7*ПРОМО 89е(3 и 4 лице фиксно 35е-
10.06 – 17.06 7*ПРОМО 109е(3 и 4 лице фиксно 35е
17.06 – 24.06 7* 149е(3 и 4 лице фиксно 35е)
24.06 – 01.07 7* 169е(3 и 4 лице фиксно 35е)
 • ЗА АРАНЖМАН СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ ВО ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ.ЗА ТЕРМИНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*) ИЛИ 17.06 – 24.06 И 24.06 – 01.07 СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ 15 ЕВРА ПО ЛИЦЕ ЗА ПРВИТЕ ДВЕ ЛИЦА А НЕ И ЗА ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ И ПОДЛЕЖАТ НА ПОПУСТИ ЗА РАН БУКИНГ
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*ПРОМО) НЕ ПОДЛЕЖАТ НА НИКАКВИ ПОПУСТИ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ
 • ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА
 • ТРЕТО И ЧЕТВРТО ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО.
 • ПЕТТО, ШЕСТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 35 ЕВРА ДОКОЛКУ КОРИСТАТ
 • СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА ЦЕЛ АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Сезонски цени

Термин Ноќевања 1/6 ДУПЛЕКС
01.07 – 08.07 7 470е
08.07 – 15.07 7 570е
15.07 – 22.07 7 630е
22.07 – 29.07 7 630е
29.07 – 05.08 7 630е
05.08 – 12.08 7 630е
12.08 – 19.08 7 630е
19.08 – 26.08 7 630е
26.08 – 02.09 7 610е

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/6 ДУПЛЕКС
02.09 – 09.09 7* 159е(3 и 4 лице фиксно 35е)
09.09 – 16.09 7* 75е(3 и 4 лице фиксно 35е
16.09 – 23.09 7*ПРОМО 70е(3 и 4 лице фиксно 35е) промо
23.09 – 30.09 7*ПРОМО 65е(3 и 4 лице фиксно 35е)
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Сезонските цени се изразени за наем на цел апартман на 7 ноќевања
 • Цените означени со (7*ПРОМО) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг и не се одбива за превоз
 • Цените означени со (7*) се одбива за превоз 15 евра по лице за првите две лица а не и за 3 и 4 лице.
 • 10% попуст за резервација до 20.03 со 30% уплата
 • За уплатени два аранжмани 7 + 7 ноќевања, одобруваме 10% попуст на вториот термин (попустите не се комбинираат)
 • Термините во табелите се датуми на започнување и завршување на аранжманот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а нашуштање на апартманите е до 10 часотпо локално време
 • Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 20 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)