Вила Врахос

1159

Вила Врахос се наоѓа на една од најдобрите локации со инзвореден поглед на плажата и морето на Афитос. Истата е лоцирана на пешачката улица каде има голем број на таверни. Вилата е одалечена на 5-7 мин. од плажа. Вила Врахос располага со 1/2 и 1/3 студиа и 1/3, 1/4 и 1/5 дуплекс апартмани. Собите се наоѓаат на приземје и прв спрат, а дел од собите се и реновирани. Студиата и апартманите на прв спрат имаат прекрасен директен поглед према море. Во сите соби има комплетено опремена кујна за онолку лица колку што има кревети во собата, тоалет, тераси и TV.

Период Ноќевања 1/3 студио 1/3 апартман
19.05-26.05.18 7* 90е

 

90е

 

26.05-02.06.18 7* 100 100   
02.06-09.06.18 7* 110 110 
09.06-16.06.18 7* 140 140  
16.06-23.06.18 7* 175 175
23.06-30.06.18 7 350 350 
30.06-07.07.18 7 390 390
07.07-14.07.18 7 420 420   
14.07-21.07.18 7 440 440
21.07-28.07.18 7 440 440 
28.07–04.08.18 7 440 440 
04.08-11.08.18 7 440 440   
11.08-18.08.18 7 440 440 
18.08-25.08.18 7 420 420
25.08-01.09.18 7* 180 180
01.09-08.09.18 7* 155 155
08.09-15.09.18 7* 145 145
15.09-22.09.18 7* 120 120
22.09–29.09.18 7* 100 100
 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во студио/ апартман – БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат
 • Смените без * се однесуваат на наем на цело студио/ апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 20 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
 • За сите термини важи попустот од 15% со целосна уплата до 31.01.2018 по лице освен за термините : 19.05-26.05 (39 евра по лице), 26.05-02.06 ( 59 евра по лице).
 • *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.