Вила Вула

1747

Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата од 6еур) wi-fi, комплетно опремена кујна и тераса.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД.

НЕА МАРМАРАС – ВИЛА ВУЛА
Период Ноќевања 1/2 (студио за 2 лица) 1/2 (студио за 2 лица) поглед море 1/3 (студио за 3 лица) Коментар
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
20.05-27.05.18 7 59 69 79 ПРОМО
27.05-03.06.18 7 79 89 99 ПРОМО
03.06-10.06.18 7 109 119 129  
10.06-17.06.18 7 189 199 219  
17.06-24.06.18 7 239 259 279  
24.06-01.07.18 7 259 279 299  
01.07-08.07.18 7 289 299 329  
08.07-15.07.18 7 339 349 369  
15.07-22.07.18 7 369 389 409  
22.07-29.07.18 7 369 389 409  
29.07-05.08.18 7 369 389 409  
05.08-12.08.18 7 369 389 409  
12.08-19.08.18 7 369 389 409  
19.08-26.08.18 7 349 369 389  
26.08-02.09.18 7 289 299 319  
02.09-09.09.18 7 229 239 259  
09.09-19.09.18 10 219 229 249 ПРОМО
19.09-01.10.18 12 200 210 229 ПРОМО

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни (35 евра)
  • За деца до 12 години (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.